Комбінований фунгіцид із системними властивостями, що застосовується для захисту від широкого спектру  хвороб на посівах соняшнику та сої.

Діюча речовина: флутріафол, 125 г/л + азоксистробін, 250 г/л

Препаративна форма: концентрат суспензії (КС)

Механізм дії: флутріафол, повільно рухаючись по системі рослини, пригнічує біосинтез ергостерину в мембранах клітин, тим самим порушуючи утворення клітинної оболонки та ріст міцелію.

Азоксистробін порушує мітохондріальне дихання клітин, пригнічує проростання спор та конідій, запобігає спороутворенню. Також, він інгібує процес утворення етилену (гормону старіння) в рослині. Крім того, за рахунок азоксистробіну знижується транспірація і підвищується рівень асиміляції СО2. В результаті оптимізується споживання вологи рослиною, що особливо важливо на легких ґрунтах і в умовах нестачі вологи.

 

Регламент застосування:

Культура Шкідливий об’єкт Норма витрати препарату Спосіб, час обробки, обмеження Кратність обробок
Соя Іржа, пероноспороз, септоріоз, склеротиніоз альтернаріоз, фузаріозне в’янення 0,5-0,75 л/га Обприскування в період вегетації або за появи перших симптомів захворювання 2
Соняшник Фомоз, фомопсис, іржа, пероноспороз, склеротиніоз, септоріоз, іржа, альтернаріоз Обприскування в період вегетації або за появи перших симптомів захворювання 2

Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га.

 

Скачати: